Godziny otwarcia10:00 - 20:00 Pon-Pt 12:00 - 15:00 Sob

Serwis i naprawa zmywarek

Nasze usługi realizujemy z dojazdem. Klientom z Warszawy i okolic (do 10 km) proponujemy fachowy serwis zmywarek marek m.in. Bosch, Siemens. Ich naprawa – w przypadku mniejszych usterek – odbywa się na miejscu u zleceniodawcy. Gdy jednak awaria jest poważniejsza, zabieramy sprzęt do firmy. To urządzenie jest wielkim udogodnieniem w kuchni oraz pozwala na zużywanie mniejszej ilości wody. W związku z tym wiemy, jak bardzo klientom zależy na tym, aby go jak najszybciej przywrócić do użyteczności.

Dlatego niezależnie od tego, jakiego rodzaju jest problem z urządzeniem, warto skontaktować się BIO-MAT Serwis w celu jego sprawnej naprawy! Ustalimy dogodny dla Państwa termin i rozwiążemy ten kłopot!

Naprawa zmywarki Warszawa

Naprawa zmywarek – najczęstsze przyczyny awarii

Do najpopularniejszych usterek zalicza się m.in.:

– niepompowanie wody przez urządzenie ze względu na zablokowaną pompę odpływową lub filtr zapchany zabrudzeniami bądź resztkami żywności,
– niedomywanie lub niedosuszanie naczyń,
– gromadzenie się na dnie komory zmywania piany,
– uszkodzenie grzałki lub pompo-grzałki,
– zacięcie się koszyka na naczynia,
– problemy z elektroniką,
– zablokowane dysze,
– uszkodzone uszczelki czy wylewanie wody przez drzwi.

W takich oraz innych okolicznościach dobrze, aby naprawa zmywarki Bosch, Siemens lub innej została wykonana przez fachowy serwis. Oprócz tego doradzimy również, jak w przyszłości przeciwdziałać takim awariom, aby cieszyć się działającym urządzeniem jak najdłużej.

Ile kosztuje serwis zmywarki?

Trudno określić koszt jednoznacznie, ponieważ zależy on od rodzaju uszkodzeń i elementów wymagających wymiany. Dlatego każda naprawa zmywarek Bosch, Siemens itp. przez nasz serwis jest zawsze wyceniana indywidualnie. W większości przypadków, z jakimi mieliśmy do czynienia, taka usługa opłaca się zwłaszcza w przypadku urządzeń wysokiej jakości, które kosztowały sporo pieniędzy. Ich naprawienie jest znacznie tańsze niż kupno nowego modelu, a czasami wymiana jednego elementu może przedłużyć żywotność urządzenia o wiele lat.

Gdy więc mają Państwo problem ze zmywarką, warto zgłosić się o pomoc do naszego autoryzowanego serwisu w Warszawie telefonicznie lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej!