Godziny otwarcia10:00 - 20:00 Pon-Pt 12:00 - 15:00 Sob

Serwis i naprawa pralek

Są urządzenia, które zazwyczaj psują się w najmniej spodziewanym momencie. Mają Państwo jednak możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy udzielanej przez prowadzony przez nas w Warszawie serwis pralek automatycznych. Naprawa sprzętu AGD jest prowadzona przez doświadczonych serwisantów.

Naprawa pralek automatycznych – najczęstsze usterki

Uszkodzenie sprzętu mechanicznego łazienkowego stanowi duży problem dla klienta. Do najczęstszych awarii zaliczają się problemy z:

– prawidłowym odwirowywaniem prania,
– grzaniem czy odprowadzaniem wody,
– przeciekaniem.

 

Czasami również do naszego serwisu klienci zgłaszają, że ich pralka automatyczna podczas pracy wydaje dziwne odgłosy w postaci stukania itp. Naprawa urządzenia jest uzależniona więc od rodzaju usterki. Niekiedy jednak sprzęt jest na tyle uszkodzony, że niemożliwe staje się jego odratowanie. Zazwyczaj jednak awarie są proste do usunięcia. Tacy wprawieni mechanicy jak my potrafią szybko zdiagnozować problem i ocenić, czy zepsute urządzenie opłaci się serwisować.
Z doświadczenia wiemy, że kiedy sprzęt się zepsuje, lepiej, aby zajął się nim ktoś kompetentny. Niektóre nieumiejętnie wykonane serwisy pralek automatycznych mogą narobić znacznie więcej szkód niż pożytku. Zdarza się np., że niewielki wyciek wody na silnik może być przyczyną jego spalenia albo nawet przepięcia prądu. Taka sytuacja nierzadko wiąże się już z kosztownym wydatkiem na naprawę lub wymianę silnika, modułu sterowania i blokady drzwi.

Jeśli dodatkowo urządzenie wyposażone jest w funkcję suszenia, bez odpowiedniej wiedzy trudno sobie poradzić z tą skomplikowaną konstrukcją.

Warto więc pamiętać o tym, że niektóre usterki są szczególnie problematyczne i wówczas tym bardziej wezwać serwis pralek, niż podjąć próbę samodzielnej naprawy.

Jak zgłosić awarię sprzętu?

W celu zamówienia serwisanta wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej lub zadzwonić do nas i zgłosić awarię. Podczas rozmowy zapytamy m.in. o markę sprzętu i charakter usterki (co się stało). Dzięki temu nasz pracownik będzie mógł odpowiednio przygotować się do realizacji zlecenia. Przyjedzie wówczas z częściami zamiennymi (dysponujemy tylko oryginalnymi!) danego modelu urządzenia. W zakresie świadczonych usług umawiamy się zawsze w terminie dogodnym dla zleceniodawcy.

Docieramy do klientów w Warszawie oraz okolicach (do 10 km). W przypadku poważniejszych awarii przewozimy sprzęt do naszej firmy.

Profesjonalny serwis pralek w Warszawie

Naprawiamy urządzenia różnych producentów, nawet tych mniej znanych, choć najczęściej są to produkty takich firm jak np.: Amica, Bosch, Siemens, Ardo, Indesit, Samsung, LG, Beko oraz wielu, wielu innych. Gwarantujemy, że proponowana przez nasz serwis w Warszawie naprawa pralek automatycznych jest rzetelna i kompleksowa. Bazując na doświadczeniu, które mamy, jesteśmy w stanie z łatwością przywrócić do pełnej użyteczności większość urządzeń, bez konieczności ich kosztownej wymiany na nowe modele.

Jeśli chodzi o cenę, to naprawa pralki automatycznej zawsze jest wyceniana indywidualnie przez serwis. Pod uwagę bierzemy bowiem m.in. rodzaj usterki, wykonaną pracę, wykorzystywane części zamienne. Gdy więc zajdzie taka potrzeba, aby skorzystać z pomocy specjalistów, zachęcamy do kontaktu z nami!